پرشین یو

» ارباب و برده های جنسی ایرانی و تهیه کلیپ تصویری

ارباب و برده های جنسی ایرانی و تهیه کلیپ تصویری ۲۵ مهر ۱۳۹۵

فیلم، کلیپ، عکس های ارباب و برده جنسی

 

کلیپ های تصویری از فیلم های ارباب و برده های جنسی مدتی است در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند. برخی از آن ها فیلم های ارباب و برده های ایرانی و برخی خارجی هستند. یک خانم به عنوان مثال به عنوان ارباب و یک آقا به عنوان برده انتخاب می شود. به اصطلاح ارباب، با برده به عنوان یک حیوان (سگ) رفتار می کند. برای اولین بار این فیلم های ارباب و برده خارجی توسط شرکت های وابسته به اسرائیل، امریکا و غرب ساخته شد و باعث تعجب همه ی کسانی شد که این رفتارهای زشت و ناپسند را مشاهده می کنند.

 

عکس و فیلم های ارباب و برده ها در ایران و تهران

 

زمان کمی سپری شد تا در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، تلگرام، یوتیوب و … تصاویر و فیلم هایی از ارباب و برده های ایرانیان منتشر شد. که به همان شکل یک خانم به عنوان ارباب و یک آقا به عنوان برده بودند. متاسفانه عکس هایی که تیم تحریریه پرشین یو برای تحقیق در مورد این مطلب مشاهده کرد به اندازه ای بد و زننده بود که امکان انتشار آن ها وجود ندارد.

 

فیلم های ارباب و برده خارجی

 

برخی کارهایی که در این فیلم ها مشاهده می شود را بصورت کوتاه شرح می دهیم:

دور گردن مرد که برده نامگذازی می شود یک قلاده سگ بسته شده است، و زنجیر دست زن است و با الفاظ بد با او صحبت کرده و از مرد کارهای نامتعارف طلب می کند. مثلا مرد باید مثل سگ کف پا و انگشتان ارباب (خانم) را لیس بزند.

یا با استفاده از ابزارهای مختلف، مرد به عنوان مفعول و زن به عنوان فاعل ایفای نقش می کنند. ارباب پای خود را که روی سر و صورت برده می گذارد.

در کشورهای خارجی نیز مشاهده شده است که مثلا ارباب به گردن برده قلاده بسته و به عنوان سگ (بصورت چهار دست و پا) در خیابان در حال قدم زدن هستند.

البته ارباب و برده از هر دو جنس می تواند باشد، هر دو مرد باشند، یک زن و یک مرد، هر دو زن.

 

تصاویر ارباب و برده ایرانی و خارجی

 

یاد جمله ای افتادم که بزرگترین برتری انسان از حیوانات و دیگر جانداران، داشتن عقل و شعور است. وقتی عقل و شعور را انسانی نداشته باشد، از حیوان هم پست تر خواهد شد. حتی حیوانات هم اینکار ها را نمی کنند.

از خداوند برای کسانی که میل به این کار زشت دارند، آرزو می کنیم آن ها را به راه راست هدایت فرمایند تا انسان بمانند و از حیوان پست تر نشوند.

 

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 469 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

۲ دیدگاه ارسال شده
 • حامد گفت:

  زنها خیلی بیشتر از اینها سوارند.
  اینهم بخاطر مزور بودن اصنافی از مردهای دین مآب یا تجدد گرا یا هالو است.

 • H گفت:

  این ها اختلالات جنسی هستند و همه جا اثبات شده متاسفانه ایران ک یه کشور جهان سومه هیچ وقت ب تکامل نمیرسه 😏

 • به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
  
  
  برچسب ها