پرشین یو

» آیفون 5c باعث نجات جان یک انسان شد!

آیفون ۵c باعث نجات جان یک انسان شد! ۳ خرداد ۱۳۹۴

تا بحال تست های زیادی را از گوشی های مختلف در ویدیوها دیده اید. در این ویدیوها گوشی هایی توسط موارد زیادی مثل روی زمین افتادن، له شدن توسط یک جسم سنگین و حتی سوزانده شدن و پخته شدن تست می شوند. اما این یک تست واقعی بر روی آیفون ۵C بود. حتما شما در رابطه با ویژگی Apple Care که مرتبط با سلامتی است شنیده اید. اما داستان این مرد جوان و نجاتش در واقع ارتباطی با این ویژگی ندارد. اکتبر سال گذشته مرد ۲۵ ساله انگلیسی که از فاصله ای نزدیک و با یک تفنگ ساچمه ای به او شلیک شده بود به لطف گوشی آیفون ۵C خود از مرگ نجات یافت.
12

در این حادثه پسری ۱۹ ساله به خاطر اختلافات ایجاد شده به نزدیک خانه این مرد جوان می رود و با بالا رفتن اختلافات به این مرد شلیک می کند و از آنجا فرار می کند. این مرد که دنیل کندی نام دارد توانست به خانه بازگردد و پس از آن توسط امدادگران به بیمارستان برده شد. اما پلیس پس از تحقیقات دریافت که نجات دهنده اصلی این مرد چیزی نبوده جز تلفن همراهش که در جیب پیراهنش قرار داشته و جلوی ضربه را گرفته و مانع انفجار گلوله و در نهایت آسیب به قلب این مرد شده است.
بازرس این پرونده اینطور اظهار کرد که اگر در آن لحظه این گوشی در جیب مرد وجود نداشت، این مرد قطعا کشته می شد. بدین ترتیب آیفون ۵C هم به لیست گوشی هایی که در لحظات مرگ و زندگی به کار آمدند اضافه شد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 267 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها